Dobrý den, milý čtenáři,

děkujeme za čtení OSUD.cz.  pouze část článků na OSUD.cz je volně přístupná. Server - digest výběru toho nejlepšího ze světového i domácího webu financují naši platící abonenti. Jste-li častými návštěvníky našeho serveru, nebo chcete-li pomoci s financováním jeho udržitelnosti a rozvoje, zvažte -> registraci a placené členství<- . Získáte tím kromě plného přístupu k přibližně 75 článkům měsíčně i některé další funkce, přístup do diskuse, "editor´s note", tedy články a rubriky šéfredaktora, a další. Děkujeme.

 
   

Je to tady: Dorazila energie z Vesmíru. (uzavřeno k 19.7.2014)

Daleko důležitější je energie, mnohými lidmi viditelná energie, která může být pro lidi velice konstruktivní a opravná pro organismus. Nebo taky destruktivní a pro organismus po určité době i smrtelná. Dostala název a je měřena v jednotkách Bovis.

 

 Aktualizaci najdete vždy ve spodní části článku!

 

Vzhledem k tomu, že jsem byl požádán jirkou na dotaz od čtenářky jankafa a prosbu, abych vysvětlil co vlastně za energie na planetu Zemi přicházejí, a také vysvětlil bovis jednotky. Co to vlastně je za energie a jaký mají původ. Velice rád to učiním, I když to pro mnohé nebude asi s pochopením jednoduché.

Celý vesmír je jedna jediná energie.  Energie je nehmotná. Je v podobě záření. A toto záření může být v mnoha podobách. (Neplést s radioaktivním zářením).

Okolo nás existují v atmosféře zásadně dva druhy iontů. Pozitivní a negativní.  A protože nás ve škole učili přesně pravý opak, je nutné si uvědomit následující.  Veškeré pozitivní ionty jsou pro člověka nebezpečné až smrtonosné. Naopak negativní ionty jsou pro člověka životadárné a zdraví podporující. Buňky v těle mají negativní energie a jsou zdravé. Nemocné buňky začínají mít mnoho pozitivních nábojů.

Pozitivní je vždy levotočivé, čili destruktivní, naopak negativní je vždy pravotočivé, čili konstruktivní. (neutronová bomba vysílá neutrony levotočivé – smrtící, opakem jsou zařízení na opravu těla pravotočivé neutrony-životadárné a rekonstruktující=opravující).

V kancelářích u wifi zařízení se hromadí destruktivní pozitivní ionty a lidé jsou většinou vyřízeni a nemocní. Rovněž tak klima způsobuje přebití kanceláří pozitivními ionty. To stejné platí o klima v autě, pokud nemá na vyrovnání iontů aktivní ionizátor. Náboj v kancelářích s těmito zařízeními je kolikráte měřen kolem  50.000 pozitivních iontů na kubický centimetr ccm.

 

Vysvětlení iontů.

Pro ty z nás, kterým už středoškolská chemie vyprchala z hlavy připomeňme, že ionty jsou atomy, které získali nebo ztratili elektron. Negativně nabité ionty se v přírodě vytvářejí během výměny energie, třeba přeměnou světla v hmotu – lesy a veškeré stromy a květiny. Při srážce atomů taky dochází k tvoření negativních iontů – jako např. vodopády, blesky a vlnobití a je jim přisuzován blahodárný vliv na zdraví člověka, počínaje léčbou deprese a konče posílením imunitního systému. Když srovnáte zatuchlý vzduch v nějaké kancelářské budově podporovaný umělými vonnými esencemi (kde nejsou téměř žádné negativní ionty), většinou jen  pozitivní (destruktivní) ionty. Naopak můžeme počítat s uklidňujícím účinkem vzduchu na mořském pobřeží, regenerační účinek negativních iontů Vám je tedy naprosto jasný.

Japonci již dávno začali propagovat kúry s negativně nabitými ionty – pro příklad uveďme vzdušné filtry (instalované v kancelářích za účelem osvěžení vzduchu a inspirování konstruktivního myšlení). Něco o iontech si můžete přečíst ZDE.

Například orgonity jsou také tvůrci vysoce negativních iontů a je to způsobeno vysokým atomovým číslem kovu a nízkým atomovým číslem pryskyřice či umělé hmoty. Orgonity také způsobují konstruktivní atmosféru v  bytech či kancelářích a všem je vřele doporučuji.

Když jsme si vysvětlili ionty, pro snažší pochopení dále psaného tématu, můžeme nyní přistoupit k energiím, které jsou všude, ale není jim věnována skoro žádná pozornost. Řekl bych záměrně se o nich nehovoří, protože by lidem mohli odhalit mnoho konstruktivních souvislostí.

Hmota je 6 kráte komprimovaná energie.  Jak to stvořitel nebo architekt udělal, prosím neptejte se mně.

Daleko důležitější je energie, mnohými lidmi viditelná energie, která může být pro lidi velice konstruktivní a opravná pro organismus. Nebo taky destruktivní a pro organismus po určité době i smrtelná. Dostala název a je měřena v jednotkách Bovis.

Měření energie u různých předmětů, míst, vody, potravin a mnohého jiného kdysi odhalil fyzik jménem A. Bovis. Nejsou to energie hmoty. Jednotky těchto kvant energie byly pojmenovány právě po něm. Naopak hmota přitahuje určité druhy energií, které ji ale nejsou vlastní. A můžeme říci těmito druhy energií hmota, místo, člověk a další předměty či pokrmy “září-vyzařuje”.  Je to něco podobného jako antény či rezonátory, které přitahují určitý druh energií.

 

Bovis jednotka                         Rezonanční předmět jménem hmota

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1500-1600                                 žádná životní síla,  exitus, vyzařuje mrtvý člověk.

2000                                          křižovatky, kříž na kostele,  destruktivní zóny (geopatogení)

3000                                          destilovaná voda

5960                                           zdravá pitná voda z vodovodního řádu

6500                                           střední hodnota fyzické energie člověka v Evropě

6000-7000                                   zóny které jsou zdravé – bez destruktivních polí

8000                                            střední hodnota fyzické energie člověka v asijské oblasti

11.000                                         chrám v Echnatonu http://de.wikipedia.org/wiki/Echnaton

8.000-13.0008.000-13.000                                 energetický přenos pomocí pravých léčitelů

13.000-14.000                              místo kostela, nikoliv uvnitř,  ale venku

14.000-14.500                               hranice na proměnu a hranice neviditelnosti

14.000                                          některé tibetské kláštery

18.000                                          Katedrála v Chartes ve Francii-venku

21.000                                          Naquane Narodní park, Capo di Ponte

21.000                                          kokosový ořech

23.000                                          pravotočivá léčivá voda z Fatimy

26.000                                          pravotočivá léčivá voda z Lurd

34.000                                          muškátový oříšek (pozor ve větším množství je jedovatý)

42.000                                          mykerniova pyramida

70.000                                          Cheprenova pyramida uvnitř

170.000                                        Cheopsova pyramida uvnitř-královská komnata.

 

A nyní se vážení držte.

 

540.000                                        určité hory v Afganistánu

 

Lidé z přednášek moc dobře vědí, co se pod afgánskými horami skrývá a o co se zde jedná.

 

A nyní se opět držte

 

6                                                    KCN neboli cyankali

 

66                                                  mobilní telefony v provozu systém UMTS

 

100-150                                          mobilní telefony gsm v provozu.

 

Jak jsem na začátku už řekl. Jsou lidé, kteří vidí energie, jedna z nich je Indigová dívenka, o které jsem kdysi psal. Mé setkání s indigovou dívenkou. Těchto lidí není ale mnoho. Je to zvláštní dar přírody a vesmíru.

Jinak přístroje na měření energií jednotek Bovis se na planetě Zemi nenachází mnoho. Nejen že jsou velice drahé a technologie spíše utajené, nikdo zatím nemá zájem o jejich zveřejnění. Znám tyto přísroje z Ruska.

Jinak se měří tyhle energie proutky a kyvadly.

 

 Důrazné varování!!! Sedejte za volant jen s největší opatrností, může se stát, že za volantem můžete usnout, stejně jako se může stát, že někdo několik vteřin neuvidí vás, nebo vy neuvidíte někoho.. !!!

 

 

 

Má vlastní zkušenost s novou energií

....kterou jsem během posledních dvou dnů udělal. Jsou prakticky navině nepochopitelná kvanta energií, která se řítí na naši planetu. Den ode dne se násobí a je to skutečně "FIČÁK". Energii, která je označována jako konstruktivní, a působící hlavně na DNA, vychází pravděpodobně ze slunce. Jsou zaznamenány nepochopitelné aktivity na slunci.

Vliv těchto energií na lidské a zvířecí organismy může být různorodý. Rád Vám sdělím, Vážení čtenáři okénka strašidýlka marného, moje osobní zkušenosti posledních dvou dní.

Předevčírem, to bylo 18.06.2014, jsem byl na cestách po vlastech českých. Na různých místech se mně stalo, že mně lidé nedali celkem 8 krát přednost v jízdě. Vždy jsem zakroutil hlavou a naštěstí se dalo vše vybrzdit, dvakráte jsem musel vyhnout do boku, protože bych auto už nezastavil.

Včera 19.06.2014 se situace opakovala celkem 2 krát. Jel jsem jenom krátký úsek, asi tak do 150 km tam a zpět. Opět se stalo, to stejné co předevčírem. Auto na naprosto přehledné T-křižovatce pár metrů před mým průjezdem z pozice stop mně vjelo do vozovky a já musel prudce vybočit do protisměru, kde naštěstí nic nejelo, několikráte jsem zatroubil a jel pak dál. Asi za 5 kilometrů byla stavba na silnici se semaforem. Auto které mně nedalo přednost, zastavilo za mnou. Já vystoupil a šel se zeptat člověka, z jakého důvodu mně nedal přednost. K mému velkému překvapení mně sdělil, že zastavil na stopce, rozhlédl se a když byla cesta volná, tak pokračoval v jízdě. Mé auto prý vůbec neviděl a to jsem byl pár metrů od něj. Na brždění ale nebylo dostatečné místo, proto to prudké vybočení a předjetí.

Úplně stejná situace se opakovala potom ve městě, kdy moje auto opět vůbec nevidel řidič jiného auta. Na semaforech jsme zastavili vedle sebe, opět jsem vystoupil a ptal se řidiče, proč nedal přednost v jízdě. Sdělil mi, že moje auto vůbec neviděl a vozovka byla bez aut. Taky jenom zaregistroval kvičení kol a předjetí. Pak už mne viděl.

Poslední dva dny bylo mnoho nehod na cestách po celé Evropě. S velkou pravděpodobností jsou viny energie, které se ze slunce či vesmíru dostávají na planetu Zemi.

Pamatujte na předpověď Hoppi indiánů, kteří vyslovili následující:

KE KONCI ČASŮ LIDSVA SE LIDÉ VYSTĚHUJÍ ZE SVÝCH NEOBYVATELNÝCH DOMŮ, BUDOU BYDLET NA POLI A CHODIT BOSI.

Poslední dobou je opět mnoho požárů nákladních automobilů a různých fabrik na výrobu plastů. Možná jsou to právě tyhle energie, které způsobují řečené.

Mnoho lidí si stěžuje, že jim právě v práci kolabují počítače a výpočetní technika, vypadávají sítě, nejen mobilních telefonů ale taky jiných systémů.

Jaké zkušenosti máte prosím Vy. Napište do diskuze k jirkovi do jeho okénka rychlovka s jm. Děkuji Vám za Vaše zkušenosti.

tm dodává: v minulosti se mi nic podobného nikdy nestalo.....

.....s Láskou a úsměvem tomáš marný....

-----------------------------------------------

Aktualizace 21:33:

....tak skutečně se asi začína na planetě Zemi něco gigantického odehrávat. Celý svět se nachází v dimenzionálních změnách.

Včera ve čtvrtek 19.06,2014 přicházeli na planetu zmi qanta energie 21,00 QBE

Včera večer ve 20:00 to bylo 72 QBE

Dnes ráno 20.06.2014 už neuvěřitelných 159 QBE

A dnes ve 14:00 to bylo 273 QBE

Pravděpodobně na planetu Zemi docházejí kvanta energie, které mají za úkol něco změnit. Pamatujte na lidské myšlení a synergetický efekt, který může mnoho věcí ovlivnit. 

Doplním o zkutečnost z dnešního dne. Celý den nezazvonil telefon pevné linky. No málokdo mně volá. Vzhledem k tomu, že jsem očekával telefon od osoby, která mně měla odpoledne navštívit a nevolala, chtěl jsem zavolat já. Kupodivu, zvednu telefon a sluchátko úplně hluché. Internet fungoval, nefungoval jenom telefon. Rozhodl jsem se jít koupit nový do obchodu. V obchodním domě neměly telefony na pevnou linku, takže jsem nepochodil.

A nyní to přijde. Když jsem vycházel k pokladnám, z boku ke mně šel muž, byli jsme na kolizním kurzu. Myslel jsem si, že zastaví, ani nevím proč jsem si to myslel a šel dál. Najednou rána a vrazil do mojí levé paže a kopl do nohy. Byl přímo vyděšen, skoro nemohl mluvit, jen zašeptal, že mně neviděl. Přitom se díval směrem, kterým šel. Byl jsem taky jeho proslovem vyděšen. 

Z minulosti moc dobře vím, že lidé, kteří se dostávají do vyšších vibrací přestávají být jiným lidem viditelní. Případ znám z Rakouska od jedné paní, které se to několikráte stalo před devíti svědky, když se rozplývala povídáním o lese a co tam zažila.

Je tedy moc pěkné, že energie zde v qantech plynou, ale mohou být taky jak vidím nebezpečné.

Prosím napište, jestli se něco podobného i Vám stalo. Děkuji za všechny komentáře v jirkově okénku a dávám zde velice trefné:

Milenz

Jsem prave v Chorvatsku a 2 dny tu nesla wifi, vubec nevedeli cim to je, pred tim sla. Dnes 20.6. Vecer uz jde a ja ctu o energiich ze slunce. Na dnesek v noci jsem mela brneni v celem tele a rano uplne mimo, telo automaticky pracovalo samo. Je to sila.

Honza75

Díky energiím ze Slunce nefunguje v příměstských autobusech řádně ten odbavovací systém cestujících. Po té co jsem si přečetl okénko TM jsem přišel na to, že to není náhoda ale že to s tím musí souviset. Je zvláštní, že právě v těchto dnech, kdy k nám něco jde z vesmíru přestává fungovat ten odbavovací systém cestujících, kteří používají RFID čipovou kartu na nichž je nahrána aplikace 30 denní občanská jízdenka za 270,- Kč. V obvodu města mohu jezdit příměstskými autobusy tzv. zdarma a právě od pondělka to nefunguje a strhává mi to peníze z karty, jakobych tam neměl nahraný ten měsíčník. Reklamoval jsem to na ČSAD a ti řekli, že s kartou nic není, že oni o tom vědí a řeší to od pondělka. Pokud mi to strhne kredit mám ty doklady poschovávat a na ČSAD mi ty peníze zpátky vrátí. Je zajímavé, že v MHD to nezlobí, pouze na příměstských linkách. Zřejmě to souvisí s těma energiema o kterých hovoříl JM a TM. Kolabuje technika. Jsem zvědavý, jestli se jim to podaří tu chybu odstranit :-)

Irini5

Nemám auto, nejsem řidička a o to víc si dávám pozor a dívám se na řidiče v autech zda mě vidí či ne.Dost často se pohybuji tam, kde jaksi chodníky chybí.
Zatím se domnívám, že mě zachraňuje pozornost.
Jinak, když nic nejede a já si tak jdu a ve mně se melou moje nevyřešenosti, tak se občas pěkně zapotácím,
jak bych byla opilá a těžko udržela rovnováhu.

Mám určitý problém s výtahem. Nastoupit do výtahu a výtah nevnímat , být duševně někde jinde, tak to vždy končí stávkou výtahu mezi patry , tak se musím rychle vzpamatovat a naladit se na to, kde jsem.

Vnímat situaci tady a teď v prostoru mě dává v poslední době pořádnou fušku.

Gabu

V neděli mne málem srazil motorkář, prostě si najel do protisměru. Uhnula jsem do trávy, ale pak jsem zastavila, protože se mi klepaly kolena. Říkala jsem si, že mne snad neviděl a on jel dál do zatáčky, jako bych tam nebyla. Říkala jsem si, že musel být sjetý. Hned jsem volala, že jsem se podruhé narodila.
V pondělí jsem tímto místem projížděla znova a byly tam dvě stříbrná auta v sobě-na tom samém místě. Je to zajímavé, že by něco začínalo být pro některé lidi neviditelné a nebo jen některá místa?

admin

Začíná to být až děsivé.. z toho, že se to stává například TM mnohokrát děje, on vibruje trošku někde jinde.. s těma všema jeho technologiema a vynálezama kterými je ověšen :), mám za to, že začíná avizovaný dimenzionální rozpad... budeme procházet mezi dimenzimi, jeden bude tam, druhý tam, pak sem začnou chodit bytosti.. no, je opravdu na co se těšit. Rád bych se mýlil a rád bych to ještě o pár let odložil, kdybych do toho měl co kecat.. :)

Honza75

Co se týče energií ze Slunce, o kterých hovoří TM mám též jednu příhodu, co se mi dneska přihodilo. Nebylo to sice na cestách ale stalo se mi něco zvláštního až nevysvětlitelného s výtahem. Nevím jak to popsat, možná anomalii, nebo co. Šel jsem ráno kupovat zákusky do cukrárny, vracím se domů a jedu výtahem na 4.podlaží. Otevřu dveře bytu a beru sebou pytel se smetím, který už jsem tam měl připravený jej vynést k popelnici. Jdu k výtahu a zjistím, že výtah je v 5.podlaží. WTF ? Přitom o patro výš jsem nikoho neslyšel, že by přivolával výtah. Jak je možné, že během té krátké chvíle cca 10 až 15 sekund se výtah rozjel ( teleportoval ??? ) do 5.podlaží ? Kdoho tam přivolal ( duch, entita, ?? ) Je to fakt zajímavé. Spekuluji, jestli jsem se nepřemístil ( teleportoval ) do paralelního vesmíru během mžiku. To by možná vysvětlovalo tu anomalii, jak mohl výtah být na 5.podlaží, když nademnou nikdo nebyl. On totiž když někdo na mnou přivolává výtah, tak je to slyšet. :-)

Gaaba * Tip na toto energetické přebuzení, kdy tělo reaguje motáním hlavy, pocitem na omdlení, nezaostřováním apod - pinklo mi k tomu, že v tu chvíli vlastně chybí energie mozkovým neuronům, které se touto aktivizací vyčerpají ... poradila jsem pár lidem, ať v tu chvíli tuto energii dodají kouskem čokolády - a pomohlo jim to. Asi to není žádná všeobecná rada, ale máte-li takový problém, tak to zkuste a podělte se o efekt. Třeba se z toho stane obecnější rada - nebo se ukáže, že je to blud :-)

admin *Ahoj Gabčo, no je to asi složitější.. já si to vysvětluji tak, že přijde velké množství energie. Jako když v autě sešlápneš úplně na podlahu plyn.. co to udělá? U slabších aut motor ztratí otáčky, zpomalí to, někdy i chcípne. Naopak, silnější a nejsilnější vozy vyletí dopředu.. Ukazuje se, že rozdíl mezi přeenergetizováním a nedostatkem energie je téměř neznatelný, je to stejný následek.

Osobně asi úplně nestačím sníst čokotku, páč takové stavy mám jen v rozsahu pár desítek vteřin.. ale hlava to celkem dává, asi i díky tomu, co všechno jsem s ní už udělal a dělám, homeopatie, meditace doplňky, oleje a další.. ale začínám tušit, že to bude větší mazec, než si dokážeme představit, že si představujeme..

bala *S tím nebezpečím na silnicích je to naprosto tak,trávím tam dost času a tak mohu vyprávět.Zejména ve městě je to neuvěřitelné.Paradoxně narůstá zároveň počet jedinců velice vnímajících a tudíš až velice slušných.

nuela *dnes jsem si nejakym omylem naladila Radiožurnál a musela jsem se smát.....:-) Uz ty jejich zpravy... pak to hlasil nejaky "kokta", co neumí mluvit. Další, co tam vstupovali se svymi příspěvky do vysilani, tak byli nejaci zpomaleni, jakoby je prave vzbudili....Totalne neprofesionalni, ale hrali si tam na profíky a mysleli si jak jim to jde :))Pak ta kampaň proti léčitelum..Presne me napadlo, to co Jirku....A co ti doktori...? Ti budou nadale nepostizitelni...? Ja vim, ze je spousta podvodniku,ale pro nektere je to uz posledni sance, kdy normalni "medicina" selhala. Asi se nekdo boji zazracnych uzdraveni, se kterymi si uz medicina nevedela rady. A ten zemrely chlapik uz mohl byt v zalostnem stavu od doktoru, kdyz prisel k tomu leciteli...
Nevim, kdo co kde vyvadi, jestli za to muze Slunicko, ale předevcirem jsem sla spat ve 23h a v 5h vzhuru, neslo spat dal až v 7h. Tak jsem se vcera/vlastne dnes pozichrovala a sla spat pred 2 h a opet v 5 h vzhuru a neslo dal spat, tak jsem to vzdala v 7h vstala.....Zajimave, ze jindy jsem se budila vzdy kolem 2h. - to jen takovy postreh :-) A zitra, kdyz budu potrebovat byt vzhuru v 5h do prace, tak jsem zvedava, jestli to bude fungovat taky..:-)

Další zprávy z fcb:

*houkání sanitek, hasičů je na denním pořádku několikrát během hodiny, soused záchvat epilepsie, kterou nikdy neměl, ještěže jsem byla poblíž, já sama silná bolest očí a špatně vidím, výpadky zatím nemám, také jsem zaznamenala hojné mrtvičky a bezvědomí.

a další:

*Já ano, dvakrát jsem dnes úplně přehlédla auto, prostě tam nebylo. Taky mám zvláštní střídavé pocity nárůstu a úbytku sil, během dne se několikrát střídá. Navíc špatně vidím, jako přes mlhu, podle očaře vše v normě. Nevím však, jestli si to nevsugerovávám, co bylo dříve - slepice nebo vejce? O pocitech jsem nejprve četla nebo je zažívám?

*Ten článek je velmi pravdivý, mám s tímto zkušenosti asi měsíc. Není to vůbec příjemné a zatím to nemůžu ovládat.Prostě se to zničeho nic stane. Není to jen o zaspání, ale také o dezorintaci, někdy jdu, jako bych byla robot, vyloženě byla někde jinde. V různých podobách se mě to stalo 3x. Naposledy jsem vůbec nevěděla, kde je pokladna a přitom tam chodím nakupovat..Když se to stane za volantem, může to být velmi nebezpečné, a přitom nejste schopen se tomu bránit.

*ano, kamarádka janka dnes mikrospánek na dálnici po obědě... auto rozbité, mimču ani jance se na štěstí nic nestalo

*Ano, taky jsme šly dnes v Londýně s holkama i s kočárkem na zelenou a málem nás sejmul taxík. Ale co s tím? Dávat si pozor asi jenom. Nebo?

jankafa* Jirko, prosim, dalo by sa pre nas laikov trosku polopatistickejsie vysvetlit co za energiu na slnku udavaju tie grafy resp. pristroje? pises ze je to velmi dolezite, ale ja teda tomu vobec nerozumiem :)
... alebo pockam na pokracovanie tvojho clanku o "Zareni" a snad budem o nieco mudrejsia

 Právě na Vaše přání jsem se snažil jednoduše vše vysvětlit.

.....s Láskou a úsměvem tomáš marný....

 

 

AKTUALIZACE 21.06.2014

....se projevují v plném proudu taky na magnetickém poli zemském. Severní pól magnetický se přesouvá deně o 90 metrů na jih.

 


 

 

Jirka napsal do svého okénka:

20.6. Na Slunci probíhají v této době tak obrovské výboje, že jsem je ještě za dobu, co Slunce sleduji, nikdy neviděl....

 

 

 

VÝSTRAHA: MAGNETICKÉ POLE ZEMĚ ZNAČNĚ SLÁBNE

 

 

Po delším rozhovoru s jedním odborníkem na energie ve Švýcarsku, mne bylo sděleno, že největší kvanta energie Bovis jednotek přicházejí z vesmíru. Vybudily sluneční energie (slunce rozrezonovaly) a to se také podílí už několik týdnů na emitaci energií, které společně s energiemi z vesmíru zasahují planetu Zemi.

Následky narůstajících energií mohou být ohromné. Pravděpodobně bude docházet k výpadkům elektrické energie a všeho elektronického. Může se stát, že i několik dní nepůjde elektřina. Pro tento případ by bylo dobré si udělat nějaké zásoby vody a jídla. Z tohoto důvodu nacvičovaly země v Evropě výpadky elektrické energie a jak to zvládnout.

Dle vlastních vjemů, Vaše mohou být naprosto jiné, se opět zrychlil čas.

Přečtěte si komentář, který rozhodně stojí za to:

 

Tara25
Potvrdzujem situáciu. V nedeľu 15. 6. som to zažila na vlastnej koži. Išla som ráno o 7.30 k mame, na križovatke, ktorú veľmi dobre poznám som zastala, pozrela som doľava žiadne auto cesta úplne prázdna z pravej strany tiež. Smerovka cez dvojprúdovú cestu doľava, zaradila som jednotku, dvojku a pohla sa pomaly cez križovatku. Žiadne auto na ceste nebolo až do chvíle kým do mňa nenarazilo. Vlastne ani pri náraze som ho chvíľu nevidela. Nikomu sa nič nestalo. Nemám ani žiadny škrabanec od rozbitého skla ako keby som bola niekde inde a až náraz ma vrátil späť. V prvej chvíli som vôbec nechápala čo sa vlastne stalo. Pán, ktorému som nedala prednosť to, že som na križovatke zastala a pozrela sa doľava potvrdil ale zrážke už nevedel zabrániť. Obaja sme šli pritom pomaly, nevystrelil ani jeden airbag. Ak si na to spomeniem mám taký veľmi zvláštny pocit.

 

22.06.2014 

 

Nová aktualizace.....

....je to Vážení čtenáři skutečný energetický tobogán.

Dnes ráno kolem 9:00 hodiny hodnoty opět stouply na neuvěřitelné hodnoty.

Byla naměřena hodnota 3.600 QBE což odpovídá 3,6 QABE jinak taky Quadrilliarden BE.

Je to tedy skoro desetinásobek včerejší hodnoty z 372 QBE na 3.600 QBE.  Bylo by dobré se připravit na zajímavé velice konstruktivní dění v blízkých týdnech, kdy energie překročí reakční schopnosti DNA. K čemu dojde???? To uvidíme a prožijeme asi na vlastní kůži. 


14:14 Na četné dotazy.....

....které jsem dostal mejlíkem.

Rád bych všem sdělil, že veškeré dění ve Vaší bytosti, které považujete momentálně za destruktivní, destruktivní není, je konstruktivní.

1)Případ člověka, který neměl nikdy bolesti hlavy, a tento týden v pondělí dostal migrény, kdy ani nezabíral jakýkoliv prášek mohl být způsoben právě kvanty této nové energie. Za tři dny, kdy trpěl sdělil, že má naprosto čisté a jasné myšlení, tak rychle jak bolesti přišly, během dvou až pěti vteřin dle jeho slov odešly.

2)Epileptické záchvaty u lidí, kteří jsou naprosto zdraví, byly taky zaznamenány. Během krátké doby byly pryč.

3)Někteří píší, že mají velké bolesti kloubů a pohybového aparátu.

4)Jeden pán mně psal o prudkých bolestech v kříži. Nikdy ho páteř nebolela nevěděl do svých 45 let co to je bolest páteře. Ráno nebyl schopen vstát do práce a ani zajít k lékaři. Každý krok mu činil veliké= problémy a bolesti. Vzal si dovolenou a za dva dny ráno vstal jako kdyby mu nikdy nic nebylo. Trvalo to taky celkem tři dny.

5)Někteří mně psali že mají bolesti žaludku, zvrací a mají průjem. Nemohu potvrdit či vyvrátit, jestli to k popisovaným dějům patří.

5-5) Jeden známý mně popisoval poruchu na autě, nevěděli si s ní odborníci v opravně rady (zlobil počítač). Druhý den mu volali že auto normálně nastartovali a auto jede.

7) Nemá snad ani cenu popisovat, kolika lidem kolabují počítače a technika.

8) Psal mně i jeden pán, který měl stejný zážitek jako já v obchodním domě. Stál uprostřed uličky a čekal na svoji manželku, když do něho vrazila paní, která ho údajně vůbec neviděla.

9) Několik lidí mi napsalo, že se jim mlží zrak a jsou okamžiky, kdy přestávají vidět.

 

Vážení čtenáři, tak tohle je zatím jenom začátek. Máte-li podobné příhody, které si neumíte vysvětlit, prosím, napište na redakci osud.cz. Nemohu na všechno odpovídat.

Byl jsem taky dotazován na PAREX (na upoutávku)

Daleko důležitější je energie, mnohými lidmi viditelná energie, která může být pro lidi velice konstruktivní a opravná pro organismus. Nebo taky destruktivní a pro organismus po určité době i smrtelná. Dostala název a je měřena v jednotkách Bovis.

Neustále lidem opakuji, že žijí ve vesmíru, kde platí zákony. Je nutné vesmírné zákony respektovat. Jsou to jedinné zákony, které jsou ty pravé a je nutné je dodržovat. To co vysíláte, vrátí se Vám mnohonásobně. Dnes nastala pravděpodobně doba zúčtování.

Zákony vesmíru najdete ZDE.

 

 

AKTUALIZACE 23.06.2014

Další neuvěřitelná kvanta energie jsou tady. Je to přesně 21 násobek včerejšího stavu.

Energie stoupla z 3,6 QABE na 75 QAEB.

Někteří lidé ve sděleních mi pslali, že mají stavy strachu a někteří dokonce deprese, které nikdy v minulosti neměli.

 

REAKCE 18:35

 

Je možné si přečíst taky reakce, co se lidem poslední dny děje, a jaký mají na to názor níže. Nechtělo se mně kopírovat všechny reaakce pod tento článek. Mimo jiné pro všechny ostatní, kteří by rádi reagovali a nemohou zde na osudu, můžete právě ZDE napsat svoje zážitky či komentáře.

 

Aktualizace 22:10

 

Zajímavý zážitek z dnešního dne pro všechny čtenáře, kteří se nedostanou k diskuzím na osudu.

Ahoj Přátelé,

potvrzuji popsané a přidávám svůj dnešní zážitek. Od rána totální malátnost, absolutní nechuť do práce a jemná ale intensivní bolest hlavy až do večera. Tyto stavy opravdu neznám. Od odpoledne jsem se trochu vzchopil, nicméně po celý den pocit obrovské únavy, zívání snad každou půlhodinu. V práci celý den výpadky na centrálním serveru, který máme v Německu. Celý den se to kousalo a v půl čtvrté odpoledne to zkolabovalo, dvě hodiny trvalo než to znovu rozchodili. Připomínám, že to samé se dělo i minulý týden. Cítím, že se něco děje. Velmi pečlivě sleduji oblohu nad hlavou a rozprašuj,í co to jde, ale zdá se že marně. Ta energie je silnější než jejich technologie. Jinak tím, že sedím poměrně vysoko a vidím na dálniční obchvat mezi NC šestka a Zličínem mohu potvrdit obrovský vzestup počtu sanitních vozů, které houkají snad ze všech stran. Nestíhají to.
Hezký večer všem přeje
Petr

A ještě jeden zážitek z Brna.

 

No tak jako že někdo do někoho vrazí že ho neviděl, to je ještě dobré, ale horší, když si na vás v trolejbuse někdo sedne jak na mě :D. Ježiš mně bylo tak trapně, že si na mě někdo sednul... Nic jsem neřekla, já si myslela, že je to nějaký blbý vtip když mi někdo začal nastrkovat prdel před obličej, pak když mi dosedl ten chlap na klín, tak jsem myslela že se zbláním a on dostal málem infarkt :D. Prý mě taky neviděl... Jinak nehody nemůžu posoudit, pohybuju se v Brně kde je nehod každou chvíli až až...

 

Z mých mejlíků.

 

Psala mně jedna známá, která pracuje jako sekretářka. Vůbec neví o článku zde na osudu nebo na stránkách alušky. Prostě takové věci ji nezajímají.

Poslední týden až čtrnáct dní jsem úplně nemožná. Při psaní na počítači dělám tolik chyb, jaké jsem dříve nedělala. Chybí mi ve slovech písmenka. To bych pochopila. Ale to nejhorší je, že v některých slovech přehodím písmenko které je na opačné straně klávesnice. Vyměním třeba písmeno A s písmenem L nebo písmeno Ú s písmenem D. Nejsou to překlepy vedlejších písmen ale skoro zrcadlová písmena klávesnice. Když se šéf ptal, jestli náhodou nepožívám v pracovní době alkohol, tak je to asi vážné. Moc dobře ví, že nepiji. 

Zbytek textu neuvádím. Musel jsem se zasmát, když mně prosila o radu co s tím má dělat a jestli náhodou nemá nějakou nemoc.

Dotaz na čtenáře. Má někdo podobné problémy s popsaným problémem?????

24.06.2014

Dle jirky se.....

....v letectví prý nic neděje. Netvrdil bych to, protože se také zde dějí divné věci. Zatím né až tak divné ale dějí. No na druhou stranu vlastně dost divné.

Vietnamský pilot minul letiště o 130km.

Další článek pak zde.

Nové ohlasy na článek a diskuzi si můžete přečíst ZDE.

Je jasné, kdo nic nezažil na vlastní kůži, nemusí popsaným skutečnostem věřit. Zkušenost se nedá koupit ani většinou nikoho nepřesvědčí. Je to o varování, na co by se mělo dávat poslední dny pozor, abyste pak nelitovali toho, že jste si mysleli něco o blábolech.

 

 

10:10 POZOR!!!!!

Dnešní enrgie se vyšplhaly na neuvěřitelný zhruba 26 násobek včerejší hodnoty a sice na 1,98 QiBE (Oprava 13:38 z 1,08 na 1,98 QiBE)

Je vidět, že energie naprosto jednoznačně stoupají. No, uvidíme, kam to povede..... 

Reakce jednoho pozorovatele.

jaroslav rosa

mno.já už tohle pozoruji od listopadu..či tam je ten náběh.

Mnohem více mě vypíná mysl... najednou se přistihnu že čumím do blba a v hlavě mě neběhaj myšlenky..
-jdu si pro něco do kuchyně..přijdu tam a nevím co jsem chtěl...
-krátkodobá pamět mě začíná dělat problémy.
-tudle se mě stalo že jsem se zabíral natolik svými myšlenkami , že jsem zjistil že někam jdu ..ale vlasně špatným směrem....

cose týče intuice mnohem se mě zlepšila.... vím kdo zazvoní, vím kdo mě volá... občas i snad tuším co kdo řekne.. nahodilá telepatie s ženou je silnější.

-co se týče emocí přijde mě že jsem přecitlivělejší....
-absolutní zlepšení sluchu,vůně,prožitků..atd......
-ještě vetší symchronicita, a hra s čísly ) 11:11 22:22 .
-čas plyne mnohem rychleji... ato znatelně... okolí to vnímá také ,jen neví jaký jev tomu přiřadit....
čas ztrávený v příjemném prostředí a s příjemnými lidmy utíká snad 3krát rychleji...

-zajímavé je že mě přestává chutnat jíst.... jako kuchař to moc nechápu.( a hlavně sajrajty a éčka to tělo odmítá už ted.)
-cose týče vyjadřování tak sleduji na okolí že s tím má problémy vícero lidu...či se jim zadrhávají kolečka... hlavně to vidím v práci v kuchyni )
zaznamenávám i prudké změny v chování (hlavně nervíky ) ))

celý když to shrnu : "je to vostrá jízda" !!!! .... nevím jak vy ale já sito užívám , vskutku zajímavá doba...
tot vše co mě napadlo.

 

Nové ohlasy na článek a diskuzi si můžete přečíst ZDE.

 

Středa 25.06.2014 a nové hodnoty dorážející na planetu zemi.

Jedná se gigantické hodnoty v podobě 17.400 QABE jinak taky 17,4 QiBE což znamená 8 kráte vyšší hodnoty než včera.

 

Moje včerejší noční příhoda.

Včera večer, když jsem jel asi kolem 23:00 hodin z kanceláře domů, po čtyřproudové silnici oddělené uprostřed svodidly, chtěl předjet auto. Podíval jsem se do zpětného zrcátka jak vnitřního tak venkovního a začal předjíždět. Za mnou bylo úplně černo a nejelo žádné auto. Když jsem vybočil, asi tak do 1/3 levého jízdního pruhu, najednou jsem uslyšel šílený kvikot brzdících pneumatik a v ten moment jsem uviděl i světla. Dal bych za to krk, že se rožly právě v ten moment mého úleku. Hned jsem se zařadil zpět a auto jelo ještě hodně dlouho za mnou v rychlém pruhu a nepředjíždělo.

Jsou dvě možnosti. Buď auto nemělo zapnutá světla a teprve při brždění je zaplo; nebo skutečně nebylo vidět do okamžiku mého úleku. Jinak si to neumím vysvětlit.

V minulosti se mně několikrát stalo, že jsem ve zpětném zrcátku viděl auto a pak tam najednou žádné nebylo. Dokonce i se třemi svědky, kteří si to neuměli vysvětlit.

A ještě jedna maličkost. Zjišťujete také, jak se neuvěřitelně zrychluje čas oproti minulosti?????

Když jsem si lehl večer do postele, začalo mně postupně brnět celé tělo. Nikdy jsem něco podobného nemíval.

 

Následující mejlík jsem dostal od jednoho velice dobrého známého, který četl taktéž stránky na OSUDU.cz. Pracuje u hasičů. Potvrdil mně následující:

Nemohu o tom hovořit oficielně, protože to máme zakázané. Poslední týden až čtrnáct dní vyjíždíme velice často k těžkým haváriím. Oproti minulosti je to velký nárust.

 

 

A pro ty, kteří se nedostanou do diskuzí:

Další reakce:

dobrý deň pán Mašek, napíšem Vám len v rýchlosti o čo ide.
- k vášmu článku "dorazila energie z vesmíru"
už dva dni mám nesmierny pocit úzkosti čo sa týka mojej fyzickej schránky.
mám 28 rokov, som zdravý, nikdy som nemal žiadne vážne zdravotné problémy, ale teraz mám pocit akoby som mal nutkanie doslova vyskočiť zo svojho fyzického tela, pretože ten pocit v ňom je neznesitelný. ak by som mal konkréten popísať o čo ide, je to niečo ako strpnutie svalstva a zaroven jeho ochrnutie aj ked som absolutne zdravotne v poriadku a nemam ani problem s pohybom.
ten pocit je ale hrozny a mam pocit, ze sa to bude zhorsovat, nevidim v tom nic pozitivne a neviem ako si s tym dať rady. dokonca dnes po jednom pive sa mi motala hlava a zmysly, akoby som ich vypil sedem.... držte sa, s pozdravom čitateľ osudu Lukáš

 12:32 nový zajímavý komentář k dění.....

Dobrý den,
popíšu vám vlastní skušenosti. Náhlé změny nálady ano, energie nahoru dolu ano, živé sny ano, 10 měsíční dcera špatně usíná i spí a budí se s pláčem ano, krátkodobá pamět žádná :-) a dlouhodobá už skoro neexistuje, vše se odehrává teď. V noci se probudím a nevím co je za den a trvá mě dlouho než si vzpomenu.
Příhoda ze včera, zaléval jsem zahradu(mimochodem potvrzuji obrovské sucho i 70 let staré jabloně nám schnou, bydlíme u Labe v Krkonoších a průtok je minimální všude v korytu řeky zelené řasy a flundry) a když jsem se vrátil do domu, tak mě žena říkala, že na mě volala a koukala na zahradu a neviděla mě a já jí také ne myslela si, že jsem odešel z domu. Potvrzuji také těžké úrazy. Moje mamka se vrací zítra po 3 měsících domů, když při prostříhávání jabloně šlápla do prázdna a spadla ze žebříku z 2 metrů častečně na betonový chodník. 1 měsíc byla v těžkém bezvědomí a celá pravá strana těla polámaná(kotník, koleno, pánev, romeno, pravá mozková hemisféra). A teď minulí týden bratranec, jel na kole a přehlídl dopravní značku a zlomil si klíční kost :-).
Co mě pomáhá duchovně:
navýšování vibrací, vyzařování, frekvence, magnetismu, čhi a hlavně uzeměmí a ukotvení k matce zemi. Navyšování fungování centrálního nervového, mozkového,endokriního, oběhového, zažívacího a srdečního systému, vyčištění a zvýšení výkonu šišinky a maximální napojení na nejvyšší tvořívý zdroj a matku zemi.
Co mě pomáhá z jídla:
někdy 1 denní půst i suchý :-), coca cola, mila, čokoláda, hodně sladkého jedno co :-), pivo(jen Plzeň), v určitých intervalech hodně masa někdy žádné, destilovaná voda co si doma děláme atd.
Co mě pomáhá fyzicky:
Chození po zahradě bos, hodně spánku a odpočinku když to jde :-). A jednou za čas se pořádně opít.
To je tak vše, psal jsem jen moje vlatní skušenosti a každý je ůplně jíny :-).
Vše co je, bylo a bude už je stvořeno.

Ahoj P.H

A další nové komentáře najdete právě ZDE.

 

13:54 Nový komentář.....

 

Nazdar, tome,

včera jsem se musel zasmát: když jsem odjížděl od Tebe, tak jsem měl v autě trochu teplo (venku bylo 24,5 st. C), takže jsem to neřešil, ale z ventilace nešel chladný vzduch, tak jsem to přisoudil automatice, která nechce, abych byl ofouklý ledovým vzduchem… Pointa však byla v tom, že z ventilace nastavené na 18 st. C šel teplý vzduch a na studený jsem se nedostal ani přes manuální mód…
Přitom mi před 5 týdny v servise řešili stejný problém a zaplatil jsem výměnu náplně + vyčištění, teď to kleklo opět… Zajímavé je, že chlazení v sedadlech však fungovalo!? Takže to zase takový strašný problém při přesunu nebyl.
Tak nevím, zda odešel kompresor (auto má najeto pouze 110.000 km), nebo jeho nějaká pojistka a nebo…? V pondělí ho dávám do servisu.
Reaguji tímto na tvé postřehy, že se technika nevyzpytatelně "drbe"…

Zdraví.....

 

 

19:21 Nový komentář

 

Zdravím Vás,

souhlasím s většinou zdravotních potíží, které se tu v diskuzích od minulého týdne vyskytují. Mám neuvěřitelné mikrospánky a přitom v noci kolem 3 hodiny jsem vzhůru a nemohu spát do 5 hodin. Hrozně rozostřené vidění, motolice tak, že jsem dnes padla na kolegyni, když jsem se jí snažila jen obejít. Pocity hladu, ale nic není dobré a při pomyšlení na nasycení se dělá zle. Přesto zažívací potíže. Snášíme doma už jen zeleninu, čaj a vodu s citrónem. Všechno brní jako bych měla mít nějaký záchvat. Střídají se stavy naprosto čisté mysli a neschopností se jakkoliv soustředit. Příšerná deprese.... Po příchodu z práce nezadržitelně usínáme s mužem oba minimálně na hodinu, což se nikdy nestávalo!
Doufám, že to ustojíme! :-)

Mějte se fajn a vydržte!

Nové zajímavé komentáře najdete ZDE.

 

26.06.2014 9:07

A máme zde nové hodnoty které jsou 46,8 násobkem hodnot včerejších. Jedná se o hodnotu 816.QiBE Nebo také 816.000 QABE.

Vzhledem k tomu, že spousta lidí mne oslovila, jestli se zase nejedná o nějaké energie od iluminátů spojených s BLUE BEAM, mohu Vás ujistit, že tohle rozhodně nejsou jejich energie. Aby vyvolali takové mohutné reakce slunce, na to rozhodně nemají. Chystám o tom v krátké době článek, máte se na co těšit.

Nové reakce lidí máte možnost přečíst ZDE.

A další reakce taky ZDE.

 

Obdrželi jsme mail od Speakera, bývalého čtenáře OSUD.cz (a zřejmě i současného :)), a doplňuji jeho graf. Děkujeme! (jm)

 

Posílám Ti grafík na web … stupnice je logaritmická, aby bylo vůbec něco vidět (jinak by se čára plazila při zemi a ke konci by strmě stoupala do nebes) … exponenciální trend se v tomto případě zobrazí jako přímka (protože logaritmická a exponenciální funkce jsou „navzájem inverzní“) … shoda trendu (R2) s měřenými hodnotami je fantastická ( 0,9477 ≈ 95% ) !!!

 

Zajímavé je, že Slunce na přechodnou dobu „ztlumilo“ vyzařování směrem k Zemi, což je vidět na malém počtu slunečních skvrn a na velmi nízké intenzitě slunečního větru, viz. http://sohowww.nascom.nasa.gov/home.html ... to způsobí, že naše magnetické pole se více otevře přicházejícím energiím (podobně to funguje s kosmickým zářením, které mění naši DNA) … to není náhoda !!! … máme co dělat s vesmírnou inteligencí (zřejmě už se nemohou dívat na to, jak se v tom plácáme, tak nám trochu přitopili pod kotel, aby se zrno oddělilo od plev) … každopádně to je velmi zajímavé … mě osobně dost pomáhá chodit na boso v trávě po zahradě za domem … rozdíly teplot ve stínu a na slunci jsou stále větší … přeju Ti hodně zdaru v životě i v práci (ta Tvoje je hodně důležitá).

 

Zdeněk alias Speaker

V Plzni 26/6/2014

 

27.6. 1:30

 

 

 

27.06.2014 Nová včerejší mezihodnota.....

....která byla naměřena 26.06.2014 v 15:30 je 3.648,00 QiBE což je po 6 hodinách a 30 minutách více než čtyřnásobek oproti dopoledni, kdy bylo naměřeno 816,0 QiBE.

Je vidět, že příliv energií trhá rekordy. Uvidíme, kam až to povede. Je dobré v současné době chodit ráno bos, třeba po trávníku, když máte možnost.

 

Dobrý den,
v pondělí jsem byla s fenkou na banálním zákroku na veterině ( odříznutí kousku třetího víčka), po cca 4hod fenka plně probraná z narkozy, v pohodě,cca za další 3 hodiny to začalo hodně krvácet a šlo to špatně zastavit. V ten samý den si babička strhla strup na ruce a také nemohla zastavit krvácení, sestra se za 2 dny řízla do prstu a také hodně krvácela. Ještě že máme kol. stříbro,tím se to vše vyřešilo. Babi chodí na ředění krve,měla podezření na špatné dávkování léků,ale vše bylo v pořádku. Máte někdo také takovou zkušenost?

 

-----

     Dobrý den pane Mašek! Nejprve se představím, jsem Váš mnohaletý bývalý čtenář CZK (a doufám, že časem zase znova budu "registrovaný"), a i když nejsem registrován, chodím denně na Vaše stránky, abych byl tak trochu v obraze :-)  Oceňuji proto, že jste mi umožnil volným přístupem na stránky TM být aktivně "u toho".  Ale k věci:
     Zaznamenal jsem spoustu příznaků spojovaných (a zde uváděných) se vzrůstající energií. Naštěstí se ale jednalo vždy pouze o krátkodobé záležitosti, což přičítám mnohaletému užívání přípravků Diochi a také životním stylem, neboť většínu svého času trávím v přírodě. Proto bych rád doplnil svůj poznatek k změnám v přírodě. Nejprve jsem zaznamenal, že pravděpodobně kvůli časovému urychlení, došlo k předčasnému tvoření bramborových hlíz. Brambory pěstuju víc jak 25 let, ale ještě se mi nestalo, abych při jejich přihrnování odhrabával tak velké hlízy. Podle kalendáře ještě neměly být vytvořeny. Další poznatek o urychlení jsem zaregistroval u vlaškého ořechu. Odhaduji, že oproti předcházejícím letem je o 4 až 6 týdný napřed. To tedy soudím podle velikosti plodů. Taky jsem zaregistroval řadu listnatých stromů (od malých až po staleté), které sice letos na jaře žily, olistnily se, ale najednou celá koruna uschla. Přitom se nedomnívám, že to způsobily jarní mrazy - okolní stromy naprosto netknuté! Trochu mi to připomíná mrtvici u lidí. Taky mám barák skoro celý porostlý břečťanem, který je takový věčně zelený houževnatý nezmar. Tak letos jsem poprvé zaznamenal, že na jižní straně domu byly listy spáleny na tabák. Ale to bylo zřejmě sluncem, protože tam, kde byla okna (a tudíž docházelo k odrazu slunce zpět), byly vypálené hnědé fleky jako první. Postupně ale zhnědly všechny.
     A ještě nakonec jeden můj názor vůči názoru jednoho přispěvatele (četl jsem někde v diskusi). Ten čtenář vyjadřoval svůj vlastní názor na to, že se nic zvlášního neděje, on sám nic necítí, změny ve fungování přístrojů neregistruje, krátce řečeno to obrovské navyšování energie se nijak neprojevuje. Ale pozor!  ZATÍM ! Trochu to připomíná situaci, kdy se na nebi začnou tvořit mraky, nebe černá, ale stále se nic neděje. Až do doby, než se vytvoří dostatečně vodivé prostředí a dostatečně velký náboj. Potom "zničehonic" :-)  projede blesk a za ním hrom. Na toto jsme si ale už zvykli, proto nás to nijak nepřekvapí a vlastně to předem očekáváme. Ale v tomto případě se může jednat o stejný scénář. Vesmír se energeticky "zahušťuje" a až bude hustota dostatečná, může přímo z galaktického centra po této vodivé cestě přijít "transformační" energie.  Jinými slovy - do příchodu "blesku" si méně citliví jedinci vůbec ničeho nemusí všimnout.
     Na závěr vám všem děkuju za vaši osvětu a doufám, že opět časem budu Vašim registrovaným čtenářem!  CZK

 

Pozn. jm: Připomínám ještě články k tomu uzemňování, co píše nahoře tm:

Než dostanete prdu a zkolabujete také vy, raději se uzemněte!

Uzemněte se a probudíte se!

 

27.06.2014

Vážení čitatelé těchto stránek, máme pro vás zajímavé sdělení.

Od včerejška se zvýšila hodnota na 131.000 Quintillionen což je 131 Quintilliarden což je doslova a dopísmene 160 násobek včerejších hodnot. Tak tedy dobrý den. Držte se, tobogán začíná, už jsme v něm....54

tm komentuje: Neustále na přednáškách říkám, že to bude velký tobogán. Máte ho tu do slova a do písmene a můžete to zažít na vlastní oči a někdy taky kůži.

 

11:54 Velice zajímavé nové komentáře najdete ZDE.

 

16:30 Meziměření.....

....ze 131,00 QiBE hodnota stoupla na více než dvojnásobek 288,00 QiBE.

 

Ještě další zajímavé zprávy na facebooku...

 

 Martina: Blikance nebo blinkance??to druhé jsem zažila min.týden u moře,kdy po mračném počasí přišla náhlá sluneční perda do hlavy a já po deseti letech blila snad i obsah kostí-nevěděla jsem chvílemi jestli mám takovou zimnici nebo už je to zemětřesení.Hodinu jsem téměr ztrácela vědomí....strašný.Jinak dva dny teď tenze hlavy ze zadu od krční páteře a pulzy v levé.

Jarka:
Nojo, tak jak jsi, JIrko, říkal, poslali mne z nemocnice domů. Interna a neurologie normál. Tak jsem je zase asi po20ti letech navštívila :-)/. Napadalo mě, jestli mnou neproběhl infarkt. Ale signály dostávám lecjaké, že k nim nechodit  . Když tak snad čínké. Sem myslela, že z těla odcházim =:o)/. Když tancuju...hýbu se, prima. Jak si sednu nebo lehnu - brnění nohou, rtů...trochu i celého těla. No jo, elektřina. Dle lékařů to může být nedotatkem nějakých prvků, hlavně hořčíku. K holistice to v té medicíně nějak sakramentsky nepostupuje :-((.

Miloslav:

Jiří, skoro to nestíhám číst, i proto, že mi je třetí den blbě. Potvrzuji Ti situace na cestách. nemožné chování řidičů. Také jsem se přistihl při řízení, že jsem nějak mimo. Podobná situace se mi stala v Kanadě ( spojitost s minulým životem - úmrtí v Chlcootském průsmyku). Vnímám jaksi prostorově i za sebou - ( že by ve více dimenzích? ) Jinak Ti také Oberonem stvrzuji vysoké zatížení vnitřních orgánů - slinivka, játra i ledviny. vysoké zatížení srdce - zhoršené prokrvení jakoby dehydratace.... V hlubších vrstvách se objevují velké rozdíly a výkyvy mezi přijímanou a vydávanou energií. Jaroslava R. - to jsou přesné pocity. V klidu pocit chladu. Nedostatek hořčíku = křeče nebo jejich náznaky v nohou v noci kolem 01: hod. Teď závrať. To jsem nikdy nemíval ani na střechách při montáži a teď sedím u PC a tohle. Zdá se že fakt začíná nějaká jízda.

 

Iva:
Z jara jsem psala, ze se znovu ucim dychat, mineno vedome, bylo to velmi velmi tezke, kdyz jsem tomu nevenovala pozornost, zjistila, ze mam zadrzeny dech...po par mesicich je to lepsi, myslela jsem, ze to snad nedam...a stale se hlidam...i tachykardie vyrazne lepsi...pri usinani je to tezsi, casto me to probudi....

Aqu:

Migrena...vybuchlo nam trafo v dedine   Vcera jsem nasel 2 mrtve krtky na zahrade, bez znamky nasilne smrti ,) Podle jejich vyhrabanych cest na povrchu byli zjevne velice zmateni a jakobi prchali....interesting

 

 


28.06.2014 Bylo by dobré....

....si přečíst šlánek Merlinova zpověď. Článek najdete právě ZDE.

 

 

28.6. Monika, fcb: ahoj...náročný týden..nejtěžší pro mne byla asi středa a její odpoledne...trpěla jsem jakousi divnou " srdeční arytmií"..jako by mi srdce proklepávalo naprázdno a to celé bylo spojeno s dušností a totální vyčerpaností těla.Celé odpoledne jsme bez hnutí téměř ležela, neschopna pohybu. V noci jsme stále byla na hranici polobdění a měla jsem divné stavy fyzických propadů kamsi " dolů" a vzápětí vymrštění " nahoru"..Pak mne to vrátilo zpět do fyzické reality tohoto života..nic tak podivného jsem snad ještě nezažila...je to k situaci tvého článku na osudu. nevím, jak to vložit mezi komentáře..měj pěkný víkend.

 

20:00 Dnešní aktualizace dat BOVIS

Dnes ráno kolem 9:00 byla naměřena data následující. Je to 175 násobek včerejších hodnot.

Jedná se o 23.000 QiABE což je 23,0 Sextillionen.

Další měření v 18:00 UTC je naměřena hodnota 81,0 SXBE což je 4 násobek z dnešního rána. Energie stoupají neuvěřitelně hore.....

Osobně jsem měl dnes problémy s návaly horka a zimy během krátké doby.

 


NEDĚLE  29.06.2014 DNEŠNÍ RANNÍ MĚŘENI V 8:00

Opět se navýšil hodnoty energie dopadající na planetu Zemi z vesmíru a to oproti včerejšku skoro o 40 násobek.

Zase dopadají na planetu Zemi ohromná kvanta energie. Jedná se o 912,0 Sextillionen. Ohromné.....

13:00 Měření dnes ve 13:00 ukázalo dvojnásobek sumy dnešního rána. Je to skutečně neuvěřitelné, jaká kvanta energie jdou na planrtu Zemi.

Byla naměřena hodnota 1.884,0 SXBE

 

30.06.2014

Dnes ráno v 9:00 byly naměřeny následující hodnoty. Jedná se o více než 16 násobek včerejšího rána a sice z

 912,0 Sextillionenstoupla hodnota na hodnotu
 

15.000 SXBE(Sextillionen)

což je

15,0 SXABE(Sextilliarden)

Vážení přátelé, jezděte opatrně, skutečně za poslední dny stouply počty dopravních nehod a nejen na silnicích.....

 

A ještě jeden zajímavý komentář který napsala ella.s

Zdravim vsechny, chtela bych se podelit o svoji zkusenost s novymi energiemi.. Treba mate nekdo podobnou zkusenost... Ve stredu rano jsem chtela jit probudit syna, aby vstaval do skoly. Bylo mi divne a cca do 2 minut od probuzeni jsem v predsini na dlazbe omdlela. Netusim na jak dlouho jsem ztratila vedomi, ale nastesti se mi skoro nic nestalo. Jen trochu narazena ruka, noha a modriny.. V detstvi jsem delala judo, tak mi to nejspis pri tom padu trochu pomohlo.. Nevzpominam si, ze bych nekdy predtim omdlela...Postupne mi dochazi souvislosti.. Mladsi syn mel nekolik dni horecku, takze jsme byli doma. Podotykam, ze bydlime bohuzel v panelaku.. Doma mam hodne orgonitu, sungit, krystaly a podobne veci, ale na tyhle energie to uz asi bude malo... Mame zahradu, kam me to v posledni dobe neustale tahne. Po zahrade chodim bosa a velmi mi to pomaha.. Jinak ale citim, ze se mi hodne zlepsuje intuice..

 

DNES VE 14:00 BYLY NAMĚŘENY GIGANTICKÉ ZMĚNY.

Dnes ve 14:00 hodin středoevropského času byly naměřeny hodnoty které stouply z 15,0 SXBE na 1.044 SXBE, COŽ JE 70 NÁSOBEK DNEŠNÍHO RÁNA. Čili hodnota 1,04 SEPBE od nynějška.


Musím se přiznat, že neustále při psaní na počítači vynechávám hodně písmen a písmena na klaviatuře si dost pletu. Taky jsem měl dnes rozostření zraku a pořád jsem myslel, že je dnes neděle. Energie nám dává zabrat.....

 

 

A jinak omluva.

Omlouvám se všem čtenářům marného okénka, nemohu se vždy několik hodin po zveřejnění nějakého článku dostat do okénka marného. Nemohu dát další zprávy. Vida, někdo se snaží tyto AKCE blokovat.....

Že by příliv energie?????

 

UTERÝ 01.07.2014 OPĚT VELKÁ ZMĚNA.

Dnes ráno byly naměřeny hodnoty 312 SEPBE (septillionen) Od včerejšího rána je to zvýšení hodnot o 300 násobek.

Středa, 2.7. 2014

Abyste viděli, o čem tady již 6 let mluvím v souvislosti s transformací a rokem "2012". Na videu vidíte naprostou ztrátu mozkové koordinace jedné z nejlepších světových hráček světa, Sereny Williams. V momentě, kdy se vám to stane, naprosto nikdo nechápe, a už vůbec ne vy, co se s vámi děje, vše, co jste uměli, je zapomenuto, častokrát i řeč, rovnováha a další věci, vše je najednou jinak... Potvrzuje se má domněnka, že u lidí, u kterých neprobíhá transformace již roky a mozek si nezvykal v pomalejším tempu, začnou obrovské problémy. Lidé budou jako malé děti, nebudou si umět pomoci a budou potřebovat pomoc zvenčí..

Hodně lidí teď umírá na infarkty a mrtvice, snad se konečně dostanu k druhé části článku Záření.(jmm)

  

 

 

 

STŘEDA 02.07.2014 NEPOCHOPITELNÉ ZMĚNY.

Na dnešní den nám pěkně energie BOVIS akcelerovala. Ze včerejší hodnoty 312 SEPBE nám energie vystoupala o celých 535 násobek na hodnotu 167.000SEPBE coč je přepočteno 167,0 SEPABE

No tak dobrý den Vážení.....

 

A ještě jeden komentář od čitatelky.

Myslim si, ze u me probiha "transformace" uz nekolik let (takze tak nejak od "zacatku", pomalu. Presto mam obcas tyto stavy, co vidime u Sereny. Naposledy v PO v dopol. hodinach. Vzdy to trva v průmeru 2h. Nekdy mene, nekdy vice. Tak jako to z niceho nic nahle prijde, tak to i z niceho nic nahle odejde. Vse mam zpomalene...vnimani, mluveni (ani moc mluvit nejde), pohyby tela....ruky i nohy vazi v ten moment aspon tunu, motam se a blabolim pomalu "nesmysly". Pokud bych chtela zrychlit tempo, tak vim, ze se slozim. Doprovazi to i zvedani zaludku.+ uz tak spatne dychani, se jeste zhorsi. Pripadam si vzdy jak postizena, ale od te doby, co vim, co to je (diky temto strankam), tak to snasim psychicky lepe a hlavne vim, ze kdyz si pockam a pretrpim to, tak to prejde. (samozrejme jsem se uz pred lety nechala prozkoumat doktory...:-), nic mi neni.)

 

nČTVRTEK 03.07.2014 GIGANTICKÁ ZMĚNA

Ze včerejšího odpoledne se udály neskutečné změny.

Z hodnot 10,7 OCTBE (Octillionen) včerejšího odpolednen přes půlnoc kdy byly naměřeny hodnoty 143 OCTBE
SE  DO DNEŠNÍHO RÁNA NAVÝŠILY HODNOTY NA VÍCE NEŽ 1.000.000 NÁSOBEK HODNOT VČEREJŠÍCH.

 

Tak jak jsem Vám, Vážení, včera psal. JE TO TOBOGÁN A TEPRVE BUDE TOBOGÁN A VELIKÝ TOBOGÁN. Vysvětlení k současným dějům, jak všechno ze vším souvisí, bude zde vysvětleno v článku objasňujícím dnešní dění na planetě Zemi a ve vesmíru. Všichni se máme na co těšit, i když některým lidem není dvakrát dobře a jde jim hlava kolem.....

 

 

ZDE SI MŮŽETE PŘEČÍST NOVÉ REAKCE LIDÍ NA ENERGIE. VELICE ZAJÍMAVÉ.

 

Pozn. jm 3.7. v 18:39: Koukám že TM píše pořád větším a tučnějším písmem, aby to vyhajpoval, tak to zase trošku vrátím do normálu. :) Mám několik zpráv o tom, že lidé začínají vidět jakési mimohmotné bytosti. V tomto případě to byly "bílé postavy", které viděli periferním zrakem, zřejmě konstruktivní, ale předpokládám, že úplně stejně půjde vidět i různé ďábelské a to bude teprve frkot.. pak se podle proroctví řada lidí na ulicích prostě.. zblázní.

 

Pátek 04.07.2014 Nové hodnoty.

No jirko, nevím co je hajpování, nebo dokonce vyhajpování, bylo by dobré kdybys mohl mluvit česky a jestli to pochází z angličtiny, tak se styď.

Je skutečně zajímavé jak hodnoty denně stoupají a jaké to mavlivy na lidi. dnes v pátek 04.07.2014 byly naměřeny hodnoty 240.000 OCTABE což je dle tabulky výše 240NOVBE

Energie stoupla od včerejška " jenom" o 1.400 násobek .

 

Dávám na přečtení několik komentářů.

Skutečně zajímavé komentáře můžete přečíst ZDE:

http://karolinaloskotova.blog.cz/1407/je-to-tu-dorazila-energie-z-vesmiru-aktualizace-iii#komentare

 

Ke komentářům, ke kterým se nedostanete, pokud nemáte předplacený osud.cz

Pozn. jm 3.7. v 18:39:

Mám několik zpráv o tom, že lidé začínají vidět jakési mimohmotné bytosti. V tomto případě to byly "bílé postavy", které viděli periferním zrakem, zřejmě konstruktivní, ale předpokládám, že úplně stejně půjde vidět i různé ďábelské a to bude teprve frkot.. pak se podle proroctví řada lidí na ulicích prostě.. zblázní.

 

od nicku: motlajs

Když se lidi začnou rozplývat (přelaďovat), pak nebudou vědět, kde konec jejich těla... Prostě neucítí, tady končím a tady začínám. Žádná "striktní" hranice....

Všechno bude světlo. Všechno bude těkavé a bude se to neustále měnit - "elektromagnetické siločáry".

Když se na chvíli fixnou, pak uvidí, že to světlo je třeba kus větve nebo list, nebo celý strom....

Pak si všimnou, že řídí své světelné tělo svými úmysly a jejich fyzické tělo s časovým, cca sekundovým odstupem, jen "tupě" následuje to světelné.

Jen jsem zvědavý na ty ďábelské... bytosti, spíš jen "stíny"...., ale světlo přitahuje světlo...

 

od čitatale repki

Zdravím všetkých čitateĺov osudu. Včera som sa zobudil o tretej rano na to že som skoro nedobehol na toaletu. Veĺmi silné zvracanie. Som obchdný zástupca a mal som ráno stretnutia tak aj napriek tomu som o 4.hodine sadol za volant a šiel do trnavy čo mám asi tri hodiny. Bolelo ma celé telo hlava žalúdok svaly musel som odšoférovať ešte domov. Najhoršia jazda v živote. Asi 20 x som musel zastaviť. O tretej po bede som si po 12 hodinách ĺahol celý čas som nejedol sobudil som sa o 23.00 na to že zvraciam. Totálna vyčerpanosť bolesť hlavy žalúdka aj dnes ráno. Neviem sa pohnúť z postele zle artikulujem...Až potom som čítal že v tú noc bola gigantická zmena v prílive energií. Držím palce ostatným. Pozor na cestách. Dúfam že mi to prejde. Je mi ešte stále veĺmi zle

 

Hodnoty v sobotu 05.07.2014

Od včerejšího rána stouply hodnoty o 284 násobek na 68,2NOABE (Novilliarden).  

tm skromně dodává:

Je skutečně neuvěřitelné, kolik lidí má zajímavé skušenosti a zážitky s těmito energiemi. Nic nebude v budoucnu takové, jaké vše bývalo. Pomalu dochází k transformaci. Uvidíme jak dlouho bude celá transformace probíhat? Mohou to být týdny, měsíce nebo rok?????

Nebyl jsem schopen zatím napsat vysvětlující článek. Snad dnes se mně to podaří.....

Má osobní zkušenost byla zajímavá. Předevčírem večer mně bolely játra a ráno zase ledviny. asi po hodině vždy takové tupé bolesti přestaly. Dva dny chodím jako opilý po nejméně půl litru Metaxy. Dnes se vše u mně začíná stabilizovat do dřívějších hodnot.

 

Ne, 6.7. (jm)

Energie jsou tak silné, to většinou skřípne nejen svaly, ale i žlázy s vnitřní sekrecí. Proto můžete pociťovat problémy se slinivkou, žlučníkem, játry, potažmo samozřejmě pak s trávením a vylučováním, mohou probíhat průjmy, nebo dokonce zvracení, atd.

 


Neděle 06.07.2014

Hodnot\ dnešního dne stouply o pouhý 17 násobek hodnot včerejších na 1.152 NOABE, což odpovídá 1,152 DECBE.

tm: Upozorňuji, že se energie budou neustále zvyšovat, ale určitě během dní k nějaké větší transformaci nedojde. Budeme museť vydržať.

Zde si můžete přečíst mnoho nových komentářů a postřehů.

 

Pondělí 07.07.2014

Byly naměřeny nové hodnoty, jsou 500 násobek včerejších hodnot. 576,0 DECB/hod.

Vzhledem k tomu, že se jedná o jednotky BOVIS /hod, odedneška  změním popis hodnot jako nahoře.

 

Jak mnoho lidí komentuje, že nevidí auta na cestě a nedávají přednost, už se to děje i letectví. Podívejte se na článek zde.

 

 

Zde najdete nové komentáře. 

 

Úterý 08.07.2014

Další kvanta nové energie jsou tady. Držte se všichni, pro mnohé je to skutečně tobogán. Dnes jsou energie 1500 kráte vyšší než energie včerejší. Hodnoty jsou 896.000 DECBE/hod. nebo taky 896,0 DECABE/hod.

Všimněte si jak neustále stoupají.....

 

Zde si můžete přečíst nové komentáře popřípadě sami komentovat.....

 

Úterý 09.07.2014 Nové hodnoty a komentáře.....

....Vážení přatelé, energie neustále stoupají. Pro ty, kteří pochybují o tom, že neexistuje žádný přístroj na měření energií BOVIS, mohu Vás ujistit, že skutečně existuje. Před několika lety jsem ho viděl v Rusku na nejmenovaném místě osobně. Může zmeřit rezonanci téhle energie na různých lidech. Zařízení je ještě v současné době záležitostí přísně utajovaného charakteru. Jestliže energie stoupají exponenciálně, není možná okamžitá rezonance na lidech. Způsobilo by to absolutní kolaps veškerých živých bytostí. Narůstá taky pomalu a exponenciálně, s problémy, které se jim dějí jak je popiusováno od mnoha lidí. Stačilo by si přečíst knihu od Megreho: ANASTÁSIA. Popisuje tyhle skutečnosti také.Více ve článku, jsem nyní velice zaneprázdněn, proto se doba zveřejnění prodloužila. Děkuji za pochopení.

Kdyby si někdo myslel, že se nic neděje, je  TENTOKRÁTRE na absolutním omylu. Jestli si myslíte, že by pilot vjel na dráhu před přistávající letadlo, jak tomu bylo v Barceloně, jedině tehdy, že by byl sebevrah. A to by musel být taky coopilot sebevrah. Vejl by ale o zhruba 4-5 vteřin později, aby byla akce dokonána a pilot přistávajícího letadla nebyl schopen stroj zvednout. Jestli cestující přistávající letadlo viděli, někteří mohli dostat infarkt, nebo se okamžitě POSR..I. Nevěřte tomu, že by posádka, která vidí blížící se letadlo, vjela na runway.....

Dnešní hodnoty jsou ve středu 09.07.2014 následující:

27,71 UDiBE/hod.

Nové komentáře je mořné přečíst ZDE.

 

Čtvrtek 1O.07.2014  Opět vzrostly energie dopadající na planetu Zemi a další nové komentáře.....

Vzhledem k tomu, že jsem na cestách a nepíši z počítače APLE, ale ze systému WINDOWS, strašně se mně dnes sekal počítač a nebyl jsem schopen napsat ani řádek. Omlouvám se za tuhle pozdní zprávu o energiích.

Dnes byly naměřeny energie 89 kráte vyšší než včera. Energie stoupla na hodnotu 2.451 UDiBE za hodinu. Což je 2,45 UDaBE za hodinu. Jak neustále tvrdím je to tobogán.


Další nové komentáře ZDE.

A taky pokračování diskuzí ZDE.

 

 

Pátek 11.07.2014 energie opět stoupají.....

Dnes byly naměřeny hodnoty 108,00 UDaBE za hodinu, což znmená zhruba 44 násobek všerejších hodnot.

Bylo by dobré se podívat zde na zajímavé fotografie a komentáře.

 

Sobota 12.07.2014 Energie neustále stoupají.....

Dnešní hodnoty stouply oproti včerejšku o 22 násobek. Můžeme tedy napsat 2,35 DUDiBE za hodinu!!!!! Skutečně nárust je ohromující.

Máte-li nějaké komentáře a osobní zkušenosti, prosím napište níže do blogu.

Tak tohle jsem ještě nezažil. Při vložení níže uvedeného videa mne zmizlo několik dní z tohoto článku a to od 01.07.2014 do dnešního dne. Ještě že jsem měl vše zkopírována v počítači. Před chvílí zmizel nejen na mém počítači celý článek, ale i u jiných lidí, tak jsem ho tam rychle znovu zkopíroval. Nechápu. Za chvíli se budu snažit video opět dát do článku.

 

O skutečnostech mizejících nejen lidí, ale i aut, se můžete přesvědčit ZDE:

https://www.youtube.com/watch?v=cIPh6HUm-Qk

Znovu potvrzeno, při vložení videa na stránky mně zmizne článek. Je to vysvětlitelné????? Prosím napište v diskuzi u Alušky níže. Děkuji.

Bylo by dobré se podívat zde na zajímavé fotografie a komentáře.

 

Neděle 13.07.2014 Další kvanta energie se řítí k nám.

Dnes se zvedly energie o 332 násobek hodnot včerejších a sice na 780,00 DUDiBE.

Bylo by dobré se podívat zde na zajímavé komentáře.

 

Pondělí 14.07.2014 Energie neustále vzrůstají.....

....dnešní měření jsou velice zajímavá.

V 09:00 středoevropského času bylo naměřeno 6,64 Duodecilliarden

V 21:00 středoevropského času bylo naměředno 1.440,00 Duodecilliarden nebo také 1,44 Tredecillionen.

Což znamená, od rána do večera za 12 hodin, je nárust o 216,87 násobek.

Ráno v 9:00 hodin se taky dá vyjádřit následujícím způsobem 6,64 x10 na 75 za hodinu.

Večer v 21:00 je nárust energií na 1,44 x 10 na 78 za hodinu.

 

Nové komentáře k těmto energiím si můžete přečíst ZDE.

 

Úterý 15.07.2014 D O P O R U Č E N Í.....

....Vážení čitatelé marného okénka a všichni, kteří čtete pravidelně i nepravidelně rubriku o BOVIS energiích. Rozhodně nikomu z Vás nyní nedoporučuji udělat jaterní očistu a jakýmkoliv jiným způsobem zatěžovat jakékoliv orgány. Přicházející energie zatěžuje na maximum Vaše tělo, i když to někteří z Vás zatím necítí, mohlo by dojít ke kolapsu organismu. Počkejte na dobu, až se energie stabilizují a tělo se zharmonizuje.

Zde máte grafy nárustů energií.

 

 

Úterý 15.07.2014 Nové hodnoty dnešního dne a nové komentáře.

Nárust BOVIS energií od včerejšího rána je více než 527 násobek a vzrostl na 3,5 Tredecillionen BOVIS/hod., což je matematicky vyjádřeno 3,5 x 10 na 78 BOVIS/hod.

 

Nové komentáře k těmto energiím si můžete přečíst ZDE.

 

Bylo by dobré, kdyby někdo mohl přeložit následující film. Týká se také energií, které přicházejí na planetu ZEMI. Je to poselství mimozemšťana.....

Máme nyní ohromné možnosti a všichni jsme architekti svého života.

Materializace a dematerializace je naprosto samozřejmá věc. Lidé mají velký problém. Co nevidí, nevěří tomu.....

Bylo by dobré tenhle vzkaz mimozemšťanů poslat co nejvíce lidem.

Muž, který obdržel tohle poselství, není v žádné politické straně, sektě jménem náboženství ani jiné a má zájem zůstat z pochopitelných důvodů nepoznán. Bylo obdrženo na konci roku 2013.

https://www.youtube.com/embed/lD5pHlc6OVE

 

Nárust energií od dnešního rána do 19:00 byl opět gigantický a sice 2.895 násobek. Tak tomu se říká tobogán. Jsem zvědav na zítřejší hodnoty.

Nárust energií pociťuji jednoznačně na mém organismu.

 

Středa 16.07.2014

Opět dochází ke skokovému nárustu energií od včerejšího rána. Jedná se o 3.361 násobek ze včerejšího rána.

 

Středa 16.07.2014: 10.224 TREdecillion nBOVIS/hod.

 


 

 Nové komentáře k těmto energiím si můžete přečíst ZDE.

 

Čtvrtek 17.07.2014

Jsme ve fázi absolutního nárustu energií....

.....vzhledem k tomu, že jsem dostal od některých lidí mejlíky a sám viděl v diskuzi, že se mnoho lidí v číslech nevyzná, budu odedneška psát jednak hodnoty v bovis pro znalce a pro ty, kteří se nevyznají jenom násobky energií z předchozího dne. Snad to tak bude pro každého srozumitelné.

  Dnešní nárust dosáhl 480 tredecilliarden BE/hod.

Jedná se tedy o číslici 480 x 10 na 81. Je to číslice 480 a za ní je 81 nul.

 

 

Pro jednoduchost je to 47 násobek od včerejšího rána. Mnoho lidí tyhle energie dost zmáhají.

 

Další zajímavé komentáře najdete ZDE.

 

Patek 18.07.2014 Nove hodnoty a komentare.....

....ze vcerejsiho rana k dnesnimu dni 6:00 hodin se zvysily energie na 96,00Quatrocillionen BE/hod., jedna se o 96,00 x 10 na 84, coz je hodnota s 84 nulami.E 

 

Pro jednoduchost je to 200 násobek energii za hodinu od včerejšího rána. Tak Vazeni, tomu se rika tobogan.


Zajimave komentare najdete prave ZDE.

A ve starsim clanku jeste zajimavejsi kometare momentalne ZDE.

ps od tm: Dotaz na vsechny. Byl jsem jeden cely den za slunecneho pocasi na horach a snazil jsem se opalovat. Kupodivu vecer a druhy den jsem vypadal uplne stejne jako den pred tim nez jsem se opaloval. Ma nekdo podobny zazitek, ze se na slunci posledni dny neopali????? Jedna se o Alpy....

Normalne jsem po hodine opalovani v o bliceji a na tele cerveny popripade hnedsi, tentokrate za 8 hodi opalovani nic.

Zajimavy komentar pro vsechny od nicku esthera:

 

Zdravím všetkých. Ohľadom týchto prichádzajúcich energií...Prednedávnom som si čítala na jednom tiež dosť známom blogu článok "Odpovědi indigového chlapce". Som čitateľkou Osudu len krátko a tak neviem či to tu prebehlo, bolo to z roku tak možno 2011. A tento ruský chlapec tam odpovedá na otázky, ktoré mu ľudia posielali prostrednictvom netu a viackrát tam popisuje, ako sa k Zemi blíži vlna zvláštnej energie, ktorú naše Slnko bude zosilovať a posielať priamo na Zem. Popisuje tam aj účinky tejto energie, zmätenosť ľudí, zdravotné problémy...Ak sa na to mrknete, možno vám to viac ucelí obrázok toho, čo sa deje.
Aha, už som to našla, áno je to tu na Osude, moja chyba mala som si to overiť skôr ako som o tom písala. No i tak je zaujímavé sa k tomu vrátiť a prebrať si to s ohľadom na prebiehajúce udalosti. S pozdravom Ester.

 

 

Sobota 19.07.2014 Zajímavé noční mezihodnoty v 22:00 a další nové komentáře.

Od včerejšího rána narostla kvanta energií o další 15 násobek z hodnoty 96,0 QUADROdecillionenBE/hod. na 1.488 QUADROdecillionen/hod.  Je to skutečně neuvěřitelné.

 

Zajimave komentare najdete prave ZDE.

A ve starsim clanku jeste zajimavejsi kometare momentalne ZDE.

 

A níže máte ještě tabulku nárustu energií.....

 

19.07.2014 Měření z dnešního rána.....

....Vážení čitatelé nejen marného okénka, ale všichni, kteří přečítají tyhle stránky. Dochází k obrovskému nárustu Bovis energií každou hodinou.

  Dnes ráno v 09:00 byly naměřeny hodnoty 8,8 Quindecillionen BE/hod. což je 8.880 Quadrodecilliarden BE/hod. Hodinu po měření (10:00) byly hodnoty dopadající na planetu Zemi změřeny na hodnotě 16.896 Quadrodecilliarden BE/hod.

 Pro všechny lidi, kteří chtějí jednoduché vysvětlení, nárust energií za hodinu se zdvojnásobil, což znamená neuvěřitelný přísun kvant energií.

 

Ze včerejšího rána k dnešnímu ránu narostla kvanta energií o 92.500 násobek.

 Vážení, je to tobogán, držte se.


Zajímavý je následující komentář od Lucie:

Mně si dneska někdo 2x v noci sedl na postel. Byla jsem v ložnici úplně sama. Co je ale divné, že jsem se vůbec nebála. Jinak pozoruji, že i na jiných fórech se často objevuji dotazy typu: "Ahoj holky, prosím radu . Cca před 4-5 dny mě pobolíval žaludek- spíše vždy když jsem něco snědla, ale nepřikládala jsem tomu pozornost,nebylo to nic strašného . Poslední 2 dny už cítím žaludek i po čaji, nejedná se o velkou bolest spíš tupou, která přechází do zad v úrovni žaludku. Celkově se necítím nejlíp, ale nezvracím, i když pocit na zvracení občas mám . Průjem taky nemám, pouze bych řekla zvýšenou aktivitu střev a nutkání na říhání, bolest hlavy ano a teplota teda není. Byla jsem včera na pohotovosti, jen mě prohmátnul, a že ok.
Nemáte s tím některá zkušenost .
Děkuji a krásný den"  tohle je konkrétně z dneška (omlazeni.cz) Minulý pátek na železničním přejezdu, který je přímo za naším domem (ul. Kaštanová, Brno) sešrotoval vlak kamion. Byla jsem na místě mezi prvníma a pomáhala řidiči do příjezdu sanitky. Z jeho slov on vlak vůbec neviděl a ani si nevšiml světelné signalizace (byla v pořádku). Co je ale velmi divné je to, že ani vlak nezatroubil a to jel po rovině a na přejezd musel vidět z velké dálky. Jsem zvědavá, co mě potká příště.

tm skromně dodává: jinak ase nic neděje

 

 

 

 

 

 

 

 

You'll need Skype CreditFree via Skype
56
20.06.14 08:08
TomasMarny
TomasMarny
…..s Láskou a úsměvem tomáš marný….

 Dobrý den, milý čtenáři,

děkujeme za čtení OSUD.cz.  pouze část článků na OSUD.cz je volně přístupná. Server - digest výběru toho nejlepšího ze světového i domácího webu financují naši platící abonenti. Jste-li častými návštěvníky našeho serveru, nebo chcete-li pomoci s financováním jeho udržitelnosti a rozvoje, zvažte -> registraci a placené členství<- . Získáte tím kromě plného přístupu k přibližně 75 článkům měsíčně i některé další funkce, přístup do diskuse, "editor´s note", tedy články a rubriky šéfredaktora, a další. Děkujeme.

 
   
Mini recenze
Přidat recenzi
admin

Převeliké díky za vysvětlení dalších okolností!

20.06.2014 21:03
TomasMarny

Děkuji všem za velice cenné komentáře pro ostatní čtenáře. Prosím dávejte nyní obvzláště dobrý pozor na cestách. Jezděte raději pomaleji než v minulosti. Tohle je teprve začátek.

 

 

 

 

.....s Láskou a úsměvem tomáš marný....

21.06.2014 19:51