Dobrý den, milý čtenáři,

děkujeme za čtení OSUD.cz.  pouze část článků na OSUD.cz je volně přístupná. Server - digest výběru toho nejlepšího ze světového i domácího webu financují naši platící abonenti. Jste-li častými návštěvníky našeho serveru, nebo chcete-li pomoci s financováním jeho udržitelnosti a rozvoje, zvažte -> registraci a placené členství<- . Získáte tím kromě plného přístupu k přibližně 75 článkům měsíčně i některé další funkce, přístup do diskuse, "editor´s note", tedy články a rubriky šéfredaktora, a další. Děkujeme.

 
   

Číňané Putina před 2,5 roku varovali: Opatrně, Američané chtějí zahájit světovou válku !

Zároveň Číňané Putina varovali, že USA se snaží rozpoutat světovou válku. Což myslím nikdo nemusí Putinovi dvakrát vysvětlovat, je mu to jasné.

 

Čína začíná výrazně vstupovat do situace kolem Ruska. Podle těchto dvou článků je před podpisem dohoda o dodávkách plynu pro Čínu, což znamená, že Putin zřejmě brzy zavře kohoutky Evropě. To by samozřejmě znamenalo podle některých odhadů až 50% nárůst cen paliv a plynu v České republice.Největší ekonomiky světa, mezi něž dnes patří vedle Ruska a Číny již také Indie, nebo mnohé jihoamerické země v čele s Brazílií, se zřejmě pokusí odříznout dolar jako hlavní rezervní měnu. To v konečném důsledku bude znamenat bankrot Spojených států a občanskou válku na americkém kontinentu, nepokoje lze očekávat také v Evropě. Hovoří se o tom, že nejméně 3 státy us federace by mohly vyhlásit referendum a odtrhnout se od federálního zbytku.

Zároveň Číňané Putina již před drahným časem varovali, že USA se v následujících měsících a letech budou snažit rozpoutat světovou válku. Což myslím nikdo nemusí Putinovi dvakrát vysvětlovat, je mu to již dávno jasné.Podle všeho ten čas, kdy k tomu má dojít, má číslice 14 na konci letopočtu. Ilumináti chtějí přesně po 100 letech (potrpí si na čísla) rozpoutat zřejmě nejkrvavější konflikt, který Země za novodobou historii pamatuje. 

 

Nový ministr obrany za hnutí Ano, bude líp (ano, vidíme!) Stropnický je inicivativní a posílá již na východní hranici k Rusku naše gripeny. Tedy naše.. ty, co máme pronajaté. Jsem zvědav, jak se to bude účtovat, až nám nějaké éro Rusové sestřelí.

 

Pokud to byl záměr Západu svést Rusko s Čínou dohromady – jednu supervelmoc s přírodními zdroji (ač „poněkud“ zkorumpovanou) a druhou lokomotivu růstu se silnými kapitálovými a pracovními zdroji (ač s „poněkud“ neúčelně umístěným kapitálem a plnou kreditních bublin), aby se daly do procesu vytlačování dolaru a posilování rublu a renminbi v bilaterálním obchodě, pak jdou věci určitě „podle plánu.“

Prozatím samozřejmě nedocházelo k žádnému významnému vývoji v důsledky posunu geopolitických os pryč od globálního vlivu USA a Skupiny 7 (nejvíce insolventních národů), který od zpackaného pokusu o intervenci do Sýrie a chladnokrevné ruské anexe Krymu zřetelně upadá, to se ale brzy změní.

Protože zatímco se Západ soustřeďoval na vývoj, jak šel ze dne na den na Ukrajině, a na to, jak zastavit ruskou expanzi usmířením (což je těžko vítězná taktika, jak se ukázalo na událostech ve 30. letech), tak Rusko zase jednou myslelo o 3 kroky dopředu … a o pár dalších kroků na východ.

Zatímco se Evropa zuřivě shání po nalezení alternativních zdrojů energie, pokud by Gazprom vytáhl špunt z exportu zemního plynu do Německa a do Evropy (kdy je nadcházející vyskočení ukrajinských cen plynu o 40% asi ten nejlepší indikátor toho, co by to mohlo přinést), tak se Rusko připravuje oznámit „Svatý grál“ energetických dohod s nikým menším než s Čínou, což je krok, který vyšle geopolitické rázové vlny kolem celého světa, a tyto dva národy sváže dohromady do komoditami podložené osy. Takové, o které někteří zvláště na těchto stránkách naznačovali, že by mohla položit základy pro novou společnou, komoditami podloženou rezervní měnu, která by obešla dolar, což je cosi, co Rusko před chvílí naznačilo, když jeho ministr financí Siluanov řekl, že Rusko by se letos mohlo vyvázat ze zahraničních zápůjček. Přeloženo: obejít Západní skupování ruského dluhu financované čínskými nákupy US pokladničních poukázek, a jít přímo ke zdroji.

celý článek najdete na AC24.cz

Bylo zřejmé, že západ se pokusí rozpoutat globální válečný konflikt. Jen tak totiž bankéři a politici mohou zabránit tomu, aby je lidé nepověsili na lampy, až zjistí, jak mohutně protunelovali národní pokladny.

Číňané například varovali Putina již před 2,5 roky před událostmi, kterých jsme nyní svědky.

Svědčí o tom tento článek:

 

Putin dostal vážne varovanie od vysoko postaveného čínskeho vojenského predstaviteľa. Preto to musíme tak zdôrazniť, pretože nejde o výplod bujnej fantázie autorov z nejakého undegrundového blogu, ale o varovanie najvyššieho čínskeho vedenia pre Moskvu. Aj zverejnené údaje FSB úptvrdzujú, že hrozba je reálna a nie je ďaleko od známych konšpiračných teórií. Nedávno námestníkovi čínskeho ministra vnútra bývalý žodnier fy. Blackwater, istý Underwood odovzdal také dôverné dokumenty, z ktorých bolo jasné, že takéto aktivity sa aj súčasne pripravujú a v blízkej budúcnosti treba počítať s takými americkými akciami, ktorých cieľom je vyvolať katastrofy, aby sa svet ponoril do chaosu. Underwood - ktorého nedávno zatkla CIA kvôli odovzdaniu veľkého množstva dokumentov Číne - povedal, že sa USA chystá na takú špinavú vojnu s takým množstvom obetí, čo je pre človeka s dobrým svedomím neprijateľné, preto dokumenty poskytol Číne. Vojna proti Pakistanu a Iránu je už pripravená, termín jej.

Vedenie Spojených Štátov za zlyhanie v Afganistanie zvaluje vinu na pakistánske vedenie, ktoré obviňuje, že podviedli Američanov a podporili Taliban. Obraz je o to zložitejší, pretože Čína je dôležitým strategickým partnerom Pakistánu. Majú niekoľko spoločných projektov, mimo iného spolu vyvíjajú čínsko-pakistanské stíhačky piatej generácie, a Pakistan ponúkol Číne aj založenie námornej základne na svojom pobreží, naviac v lete Čína vyhlásila, že "Čína bude považovať za útok proti sebe akúkoľvek agresiu proti Pakistánu". Dalo sa preto čakať, že sa Pakistan skôr či neskôr dostane na mušku americkej vojenskej mašinérie. Pakistán ale disponuje nukleárnymi zbraňami. A v príbehu je ešte jedna komplikácia, Rusi totižto začínajú poodhaľovať skoršie ukrajinské predaje rakiet. Po rozpade Sovietskeho Zväzu Irán nakúpil 20 rakiet schopných niesť nukleárne hlavice, tie sa stali neskôr základom pre rakety Sahab-3. Údajne si ich kúpili bez jedrových hlavíc, ale dnes to už nie je možná dokázať, pričom faktom je, že Ukrajina nevie zúčtovať viacero jadrových hlavíc. Neznamená to samozrejme, že by Irán už disponoval nukleárnymi hlavicami, ale neznamená ani to, že nedisponuje. A bodka.

Ale vráťme sa späť do súčasnosti. Podľa odovzdaných materiálov CIA v Pakistane úmyselne nakazil niekoľko desiatok tisíc ľudí horúčkou dengue, čo je oslabené vojenské baktérium, a po malom "dovyvíjaní" ho mienia použiť proti americkému obyvateľstvu. Ale v plánoch figurujú zruinovanie hospodárstva USA a EU, masívne konvenčné vojny medzi USA/EU a Afrikou, Áziou a Južnou Amerikou. Po tomto všetkom by prišiel Veľký Mier, keď budú chcieť zaviesť Svetovládu. Jednu z plánovaných vojien by viedla USA proti Mexiku a Južnej Amerike, inú na Juhočínskom mori a tretiu proti Pakistánu, pričom v tej tretej sa uvažuje aj s použitím nukleárnych zbraní. (Od zverejnenia pôvodného článku sa udiali udalosti - pohotovosť na mexicko-amerických hraniciach, zásah amerických špeciálnych jednotiek proti "drogovým kartelom", vyhrocovanie situácie tak na juhočínskom mori ako v Pakistane - ktoré len potvrdzujú vyššie uvedený scenár; pozn. prekl.) Mimochodom v Pakistane sa už udiali prvé priame ozbrojené strety medzi američanmi a pakistanskou armádou.

celý článek najdete ZDE.

18
23.03.14 11:39
admin
admin
redakce OSUD.cz

 Dobrý den, milý čtenáři,

děkujeme za čtení OSUD.cz.  pouze část článků na OSUD.cz je volně přístupná. Server - digest výběru toho nejlepšího ze světového i domácího webu financují naši platící abonenti. Jste-li častými návštěvníky našeho serveru, nebo chcete-li pomoci s financováním jeho udržitelnosti a rozvoje, zvažte -> registraci a placené členství<- . Získáte tím kromě plného přístupu k přibližně 75 článkům měsíčně i některé další funkce, přístup do diskuse, "editor´s note", tedy články a rubriky šéfredaktora, a další. Děkujeme.

 
   
Mini recenze
Přidat recenzi
admin

A k tomu ještě jedna poznámka, co jste mi poslali mailem:

 

UKRAJINA A ZOUFALÉ SNAHY O ZÁCHRANU AMERICKÉHO DOLARU               7.03.14   dr. Jim Willie

 


Podle amerického spisovatele a tržního analytika dr. Jima Willie, je současná ukrajinská krize o boji "Východu" a "Západu" o finanční nadvládu. Willie ve svém materiálu přímo píše:

 

"Věřím, že vláda USA byla v zoufalé situaci a nemohla si dovolit, aby se Ukrajina stala ústředním tranzitním bodem, jehož územím by se táhlo potrubí, které by bylo jedním z klíčových faktorů vzestupu euroasijské obchodní zóny. Západ se snaží všemi prostředky zastavit vývoj euroasijské obchodní zóny, protože jinak by zcela jistě Spojené Státy a Británie zůstaly daleko vzadu.

Pokud budeme "kopat" trochu hlouběji a budeme se snažit pochopit, co se ve skutečnosti děje, zjistíme, že v nedávné době byly provedeny hned tři útoky na ruský "Gazprom".

 

První útok na tuto strategickou ruskou společnost byl zahalen do kyperských událostí. Největší dceřiná společnost "Gazpromu", která se jmenuje "Gazprombank" se nachází právě na Kypru. Rusko navíc používá Kypr jako "clearingové prostředí" pro nákup zlatých prutů.

 

Druhý útok na "Gazprom" byl veden skrze události v Sýrii. Íránský plynovod, který je v poměrně úzkém vztahu s ruským "Gazpromem" měl vést do Syrských přístavů.

 

A současné události na Ukrajině, které jsou ve skutečnosti vyprovokovány Spojenými Státy, jsou třetím útokem na ruský "Gazprom". Amerika a Evropa se domnívají, že v případě, kdy budou kontrolovat regulační ventily, budou moci kontrolovat tok plynu směrem k Rumunsku, Polsku a Maďarsku".

 

Dr. Willey, který získal titul PhD. v oblasti statistiky a ekonomiky, je přesvědčen, že uměle vytvořená ukrajinská krize, je zoufalým činem Spojených Států. A vysvětluje:

 

"Jistě víte, že zoufalý a do kouta zahnaný člověk, začne dělat šílené věci. A to je přesně to, čeho jsme v současné době svědky. Pokud jde o roli Spojených Států, jde spíše o tragikomedii. Tihle kluci nemají jinou možnost. Když jsem slyšel, že ministr zahraničí Kerry hrozí vyloučením Ruska ze skupiny "G8", řekl jsem si, že toto rozhodnutí nebude bez následků a že v důsledku toho dojde k izolaci Ameriky.

V podstatě jsem toto předvídal již před třemi lety. Tenkrát jsem řekl, že "G8" ztratí svou hodnotu, která bude nahrazena skupinou "G20" a Čínu bude v opozici vůči USA a Velké Británii.

 

V loňském roce došlo k setkání skupiny "G20" v Austrálii a Čína se odvrátila od Spojených Států. Osobně jsem přesvědčen o tom, že Spojené Státy jsou již mimo hru. Její ekonomika je falešná.

 

Skutečným problémem pro Západ není to, že se za ropu a plyn bude platit dolarem. Velmi brzy se totiž může stát, že Rusko bude požadovat za svou ropu a plyn platit v rublech, nebo ve zlatě. Takže pokud bude vyžadovat předem platby v rublech, okamžitě odhalíte absurditu sankcí uvalených na Rusko, neboť dojde k okamžitému sabotování Wall Street a londýnských bank. Amerika se svými obrovskými dluhy není vůbec schopna kontrolovat situaci.

 

A co se týče reálné hodnoty amerického dolaru? Reakcí na tlak ze Spojených Států budu kroky, které vyřadí petrodolar ze hry a přinutí bankovní systémy po celém světě zbavit se urychleně amerických státních dluhopisů. Otázkou samozřejmě je, zda se Putin nechá vyprovokovat k vojenskému silovému řešení krize na Ukrajině. Pokud by k tomu došlo (a to je to, o co zoufalým nacistům jde), pak by americká armáda (která je dle mého názoru 20x silnější) vymazala Rusko ze Země. Nemyslím si ale, že je Putin natolik hloupý, aby se nechal nachytat, pokud k tomu ovšem vážnými okolnostmi nebude donucen.

 

A co se týče zlata? Nemyslím si, že by někoho šokovalo, kdyby Rusové najednou sdělili, že mají více jak 20 tisíc tun zlata a že se chystají dostat rubl do globální ekonomické hry a tím zcela vyšachovat dolar jako světovou rezervní měnu. Mám za to, že někdy během příštího roku zjistíme, že Čína a Rusko vlastní dohromady 40 000 tun zlata. Dojde k nastartování nové globální rezervní měny, návratu ke zlatému standardu, zničení dolaru a jeho toxických státních dluhopisů. Nechci být špatným prorokem, ale během příštích tří let ztratí dolar 80% své hodnoty.

24.03.2014 13:41